8

Marcin Joka

@

ZAPISZ SIĘ >>
Warsztat ma na celu poznanie zasad i propozycji prowadzenia zajęć z programowania z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz uczniom szkoły podstawowej. Nauczyciele będą mogli poznać ogólne zasady, narzędzia oraz wyzwania (których nie wolno się bać! ) związane z nauką programowania.

Warsztat przygotowany jest przez firmę Photon Entertainment. To polska firma, dzięki której dzieci mogą łatwo i przyjemnie stawiać pierwsze kroki w świecie programowanie. Flagowym produktem jest robot Photon, czyli pierwszy na świecie robot, który rozwija się razem z dzieckiem. Został stworzony wspólnie z dziećmi, a jego zadaniem jest pomoc w stawianiu pierwszych kroków w świecie nowych technologii i nauka programowania.

Prowadzący:
Marcin Joka
Na co dzień Dyrektor Zarządzający i Product Manager w Photon Entertainment sp. z o.o. Laureat rankingu „NewEurope 100″ – rankingu najprężniej rozwijających się innowatorów Europy Środkowo-Wschodniej opracowywanego przez Google oraz ResPublica, programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Generacja Przyszłości” czy plebiscytu „Przystanek Młodzi” – plebiscytu na najbardziej inspirujących ludzi przed 30 rokiem życia. Zwycięzca największego konkursu technologicznego na świecie – Microsoft Imagine Cup

ZAPISZ SIĘ >>