4

Maarit Rossi
 

@

ZAPISZ SIĘ >>

“Uczę w bardzo holistyczny sposób, wierząc, że wszechstronne metody nauczania są najlepsze dla uczniów. Matematyka jest szczególnie wszechstronnym przedmiotem i dlatego uczniowie jej nie znoszą” – mówi Maarit Rossu, zwyciężczyni nagrody Global Teachers.

Podczas warsztatów nauczyciele poznają nowe metody nauki matematyki. Można się jej uczyć w parach i w grupach. Nauczanie jest aktywnym procesem i powinno być skoncentrowane na uczniu, nie na nauczycielu.

Prowadząca:
Maarit Rossi
Maarit Rossi jest nauczycielką matematyki oraz Prezeską Paths to Math Ltd, pracowała również jako dyrektorka szkoły. Jest autorką 9 podręczników do matematyki, kilkunastu artykułów z dziedziny pedagogiki oraz wielu innych publikacji. Stworzyła e-Learningowy materiał z zakresu matematyki dla uczniów klas 6-9. Prowadziła wiele międzynarodowych projektów we współpracy z fińskimi przedstawicielami biznesu, również w swojej szkole. Była jedną z 10 finalistów Global Teacher Prize 2016. jest jedną z Top Teacher Bloggers w The Global Search for Education autorstwa C M Rubin (http://www.huffingtonpost.com/news/the-global-search-for-education/). Z Maarit Rosii można się skontaktować za pomocą jej strony internetowej www.pathstomath.com oraz Facebooka: Paths to Math – Maarit Rossi i twittera: @pathstomath

ZAPISZ SIĘ >>