7

Krzysztof Jaworski

@

ZAPISZ SIĘ >>

Warsztat ma na celu poznanie zabaw i ćwiczeń, które pozwalają prowadzić w klasach I-III szkoły podstawowej zajęcia związane z tematyka programowania. Nauczyciele będą mogli poznać ogólne zasady związane z realizacją tego typu lekcji. W czasie czterech godzin wzbogacą swój warsztat pracy o różnorodne propozycje ćwiczeń, zabaw oraz aplikacji i platform.

Prowadzący:
Krzysztof Jaworski
Koordynator i trener programu Mistrzowie Kodowania. Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego, oligofrenopedagog. Ukończył studia podyplomowe dotyczące coachingu. Przez 7 lat pracował w szkole podstawowej jako pedagog specjalny. Laureat konkursu Innowacyjny Nauczyciel 2013. Absolwent programu Future Classroom Lab realizowanym przez European Schoolnet w Brukseli.

Trener edukacyjny. Współpracował m.in. z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją Orange, Fundacją Nowoczesna Polska. Autor publikacji naukowych, artykułów i scenariuszy dedykowanych nauczycielom. Prelegent na wielu konferencjach edukacyjnych m.in.: Inspiracje, TEDxPiotrowskaStreetSaloon, Zlot Innowacyjnych Nauczycieli, Informatyka w Edukacji.

Współzałożyciel i członek Stowarzyszenia Mistrzów Kodowania.

ZAPISZ SIĘ >>