kamila-2-small

Kamila Sidor

CEO @ Geek Girls Carrots

Kamila Sidor jest przedsiębiorcą społecznym, mówczynią, współtwórczynią i CEO międzynarodowej społeczności Geek Girls Carrots. Wspiera inicjatywy społeczne m.in. Link do Przyszłości mający na celu zachęcenie młodzieży do wyboru kariery w IT. Kamila jest inwestorem w startupie technologicznym Motivapps. Miała swój udział w założeniu anglojęzycznego klubu mówców publicznych Speaking Elephants Toastmasters Club.
W 2014 roku została wybrana do grupy 25 młodych liderów przez magazyn “Teraz Polska”. Została też Finalistką Konkursu Bizneswoman Roku 2013 i 2014 organizowanego przez Sukces Pisany Szminką.  Kamila znalazłam się też na liście „New Europe 100” – liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza pracą nurkuje, biega, jeździ na snowboardzie, czyta przeróżne książki i podróżuje po świecie.

 

Kamila Sidor jest przedsiębiorcą społecznym, mówczynią, współtwórczynią globalnej społeczności Geek Girls Carrots oraz trenerką przemawiania publicznego w Speaking Carrots. W 2011 została inwestorką w startupie technologicznym Motivapps.  W 2016 roku znalazła się na liście najbardziej kreatywnych Polaków magazynu “Brief”. W 2014 roku została wybrana do grupy 25 młodych liderów przez magazyn “Teraz Polska” i znalazłam się też na liście „New Europe 100” – liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Po godzinach uprawia jogę, medytuje, czyta książki i podróżuje po świecie.