essi-lehtovaara

Essi Lehtovaara

Menadżerka ds. Partnerstwa @ Me & My City

Menadżerka ds. Partnerstwa w nagradzanym i docenianym innowacyjnym projekcie edukacyjnym fińskim Me & My City. Pracuje nad Me & My City z partnerami w Finlandii oraz jest zaangażowana w rozwijanie koncepcji programu za granicą, między innymi w Szwecji. Magister edukacji z zacięciem psychologicznym. Szczególnie zainteresowana różnymi metodami nauczania, wierzy, że nowe środowiska uczenia się zapewniają lepsze możliwości edukacyjne, niż te tradycyjne.

Dumna z Me & My City jako fińskiego prekursora digitalizacji. Podkreśla znaczenie wielojęzyczności jako ważnego elementu edukacji. Pokazuje jak Me & My City wprowadza ten element w sposób nie używany dotąd i innowacyjny.

Docenia, że ludzie pracujący w Me & My City są entuzjastyczni i praktykują wartości, które głoszą pozytywny stosunek to życia zawodowego i zachęcają do osiągania swoich celów.

Essi często korzysta z social media i uczestniczy w wielu projektach kulturalnych. Jest szczególną pasjonatką muzyki. Uważa, że dzień bez poczucia humoru nie jest dobrze spędzonym dniem.